TUNA MARİN

2009 yılında kurulan Tuna Marin firması, katamaran seri imalatı ile Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Denizlerde önce güvenlik ilkesiyle, Tuna Marin tarafından tasarlanmış olan katamaran tipi teknelerimiz; batmazlık, denge ve geniş iç hacimleriyle emniyetli ve konforlu deniz keyfi sunmaktadır.

Dalgada sarsılmadan yolculuk : Aerodinamik üst yapı ve Hidrodinamik gövde tasarımının mükemmel birleşmesinin sonucu olarak, şiddetli denizlerde sarsılmadan ve emniyetli yolculuk yapma özelliği sağlar.

Hava Yastıkları : Her iki gövdede oluşturulan (4+4) 8 adet su geçmez/birbirinden bağımsız bölümler sayesinde, teknenin batmama özelliği maksimum seviyeye çıkarılmıştır. Her iki gövdede birer bölmenin yaralanması durumunda dahi, tekne emniyetli olarak seyrine devam edebilmektedir.

Konfor: Konfor konusunda tartışmasız, denizlerin galibi katamaranlardır. Minimum sarsılma ve minimum yatma özelliğine sahiptir. Katamaran tekneler çok fazla manevra kabiliyetine sahiptir ve sığ kıyılara daha fazla yaklaşabilmektedir.

Tuna Marin firması katamaran üretiminin haricinde tek gövdeli tekne üretimine de başlamıştır. Katamaran teknelerinde kullandığımız su geçmez/birbirinden bağımsız bölümlerden oluşan hava yastıklarını tek gövdeli teknelerde de kullanmaktadır. Dolayısıyla batma riski minimum seviyededir.

Tuna Marin firması olarak, daha temiz bir çevre için destek ve farkındalık kazandırmak amacıyla çöp toplama tekneleri ve deniz altı seyir tekneleri üretmekteyiz.

Tuna Marin

Satış Noktaları

MAGNUM